Fortnite 8. Sezonu Resmi Olarak Başladı - v8.00 yama güncellmesi
Oyun 138 0
  3 dk okuma süresi

Fortnite 8. Sezonu Resmi Olarak Başladı – v8.00 Yama Notları

Fortnite 8. Sezonu Resmi Olarak Başladı. v8.00 yama notları. Fortnite’ın sekizinci sezon güncellemesi sinematik veideosu yayınlandı.

Her sezonun başında klasik bir sinematik fragman yayınlayan Epic Games, bu geleneğini sürdürdü ve 8. sezona dair videoyu paylaştı. Daha önce de tahmin ettiğimiz üzere bu sezon korsan teması üzerinden ilerleyecek ve haritada işaretli X noktasındaki büyük hazine için kapışılacak.

Fortnite 8. Sezon Sinematik Video

BATTLE ROYALE

8. Sezon’un başlamasıyla birlikte, devasa bir volkan ortaya çıktı! Buz Kralı’nın kalesinden kurtulan ve güçlenen Mahkûm, Fortnite’ı ve adalarını alevler içinde bırakıyor. Korsanlar, ninjalar ve bir gemi dolusu yeni savaşçı hazineyi kapmak için didişecek, korsan toplarıyla savaşacak ve efsanevi ganimetler bulacak. Gözüpek kâşifler ise volkanik gayzerler sayesinde yeni Korsan Koyu ve Belalı Basamaklar konumlarına bir sıçramada ulaşabilecekler. Keşfedilecek bir sürü yer, açığa çıkarılacak bir sürü sır var. Bu sezon X nerede hazine orada!

Sevgi Paylaştıkça Çoğalır etkinliği sırasında herkese açık 13 Son Şans Görevi tamamlamış tüm oyuncular, 8. Sezon Savaş Bileti’ni Savaş Bileti sekmesinden ücretsiz alabilir ya da Savaş Paketi’ne indirimli olarak yükseltebilir.

Yeni bir sezon ayrıca yepyeni bir Savaş Bileti demek. 100’den fazla yeni ve özel ödül açılmayı bekliyor. Üstelik fiyatı hâlâ 950 V-Papel. Bu sezon Savaş Bileti’ni alır almaz, seviye atladıkça yeni tarzlarını açabileceğin Karasakal ve Melez adlı ilerlemeli kıyafetlere sahip olacaksın.

8. Sezon Yeniliği: Grup Yardımı! Maçlardan önce bir Günlük ya da Haftalık görev seçip tamamlamak için arkadaşlarından yardım alabilirsin! Arkadaşınla takım kurup bu yeni sosyal görevleri birlikte tamamla.

KREATİF

Fortnite 8. Sezonu Resmi Olarak Başladı - v8.00 yama güncellmesi

Sadece Fortnite Kreatif’e özel yeni Tropik Orman Tapınağı hazır yapıları ve Tilt Oyunu Engelleriyle ister ölümcül tuzaklar kur, ister adanın misafirleri için zorlu mücadeleler hazırla.

DÜNYAYI KURTAR

Fortnite 8. Sezonu Resmi Olarak Başladı - v8.00 yama güncellmesi

Yenilenen Kahraman Dizilimi ile nasıl istiyorsan öyle oyna! Kahramanların yeni ve kendilerine özgü avantajlarını karıştır, yakıştır, oyun tarzını özelleştir. Sana en uygun oyun tarzını bulmak için bir Komutan, dört Destek Ekibi üyesi ve bir takım avantajı seçebilirsin.

Bunun yanında oyuna sekiz yepyeni ve benzersiz görev eklendi. Bunların her biri, kadrona ekleyebileceğin yeni bir Kahraman açıyor! Ne kadar çok kahramanın olursa, o kadar çok kombo yapabilirsin. Sana özel bir takım oluştur, en sevdiğin takım dizilimlerini kaydet, Dünyayı Kurtar’a hazırlıklı başla.

8 Sezon’a hemen bugün atıl; maceran şimdi başlıyor!

YENİLİKLER NE?

Korsan Topu
Gülleleri veya kendinizi fırlatarak rakiplerin bulunduğu konumlara ya da inşa ettikleri yapılara hasar verin. Bomba gibi bir oyuncu olduğunuzu herkese gösterin!

fortnite-v8.00-guncellemesi-korsan-topu

Yeni Mekânlar
Volkanın oluşmasıyla ortaya çıkan Belalı Basamaklar ve Korsan Koyu gibi yeni bölgeleri keşfedin.

fortnite-v8.00-guncellemesi-yeni-mekan

 

Fortnite 8. Sezon v.8.00 Güncellemesi tüm yama notları için tıklayınız

Umut Alev

DedemKorkut'a Sor ! o bilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir